Hartklop Selgroepe

Kom groei saam

Familie is belangrik om saam te lag, saam te bid en mekaar te ondersteun.

 

Kom gesels oor Sondag se Woord en bedien mekaar.

 

Registreer by ’n selfamilie of registreer as ’n selleier:

Kontak die kerkkantoor:

012 654 3600

centurion@lewendewoord.co.za

WhatsApp die kerkkantoor:

072 129 1942

 

 

Wil jy betrokke raak?

AGAPE

Jerusalem Tent Almal welkom sonder of met kinders vanaf 13 jaar oud

Cobus & Ina Barnard

082 556 0824 / 072 270 4903

barnard.cobus31@gmail.com

DISSIPELS

Kloofzight Almal welkom

Adriaan & Adele Koegelenberg

065 120 9296 / 061 158 0751

adele.koegie@gmail.com

DISSIPELSKAP UUR

Lewende Woord Centurion Mans en vroue van alle ouderdomme.

Wouter van der Merwe

083 653 8126

renjiavdw@lewendewoord.co.za

FLOURISH DAMES SELGROEP

Wierda-Glen Estate 25 tot 40 jarige dames

Ilene Vos

061 408 2335

centurion@lewendewoord.co.za

FOKUS

Zoom Getroude paartjies tussen 30-45 jaar met of sonder kinders

Wessel & Yolanda van Heerden

079 890 6314

yvanheerden@live.co.za

FOKUS OP DIE GESIN

Zoom Gesinne met kinders

Hannes & Lize Pieterse

083 400 2735 / 082 460 0168

centurion@lewendewoord.co.za

KOINONIA

Valhalla Aktiewe volwassenes bo 50 jaar

Pieter & Fienie Moller

083 286 3980 / 072 485 1174

centurion@lewendewoord.co.za

LIG DRAERS

Whatsapp Video call Dames oud, jonk, getroud of ongetroud welkom

Lourene Breedt

071 151 0910

lourene.breedt@semiconduct.co.za

MAKARIOS

Eldoraigne of Zoom Ouer(s) met kinders vanaf babas tot 10 jariges

Wim & Juanita Aucamp

081 434 7681 / 081 742 7627

wim.aucamp@gmail.com

MANNE-AAND DISSIPELSKAP

Rooihuiskraal Noord Jong manne 18 tot 30 jaar

Werner Vos

079 898 0346

Rooihuiskraal Noord

OIKOS

Bethlehem Tent Almal welkom

Marlette Vermeulen

083 409 8070

marlette@atterbury.co.za

RUACH

Rooihuiskraal Almal welkom ( kinders ook welkom )

Werner en Elisma Erlank

083 232 7423 / 082 228 0438

centurion@lewendewoord.co.za

SEEKING GOD

Pierre van Reynelveld Almal tussen 25 en 55 jaar, verkieslik sonder kinders

Martin en Salome Minie

082 743 5924 / 083 236 4706

martinminie@gmail.com / salomeminie@gmail.com

SHALOM

Clubview Enkellopende dames vanaf 40 jaar (geen kinders tydens selbyeenkoms)

Marilize Koekemoer

083 376 0190

marilize.koekemoer@sita.co.za